Trenér Vlastimil Bartošek se loučí s Amorem Vyškov
Po společné cestě přichází chvíle poděkovat. Vlastimil Bartošek po skončení sezony končí na lavičce Amoru Vyškov. Do klubu přinesl obrovské zkušenosti, klid, přehled a cenné know how, které bylo vidět v každém zápase. Svým přístupem pomohl týmu zvládnout náročné období po vstupu do nejvyšší soutěže a předal hráčům i realizačnímu týmu mnoho poznatků, ze kterých bude Amor čerpat i nadále.

„Děkujeme za odvedenou práci, energii, čas a stopu, kterou jsi v Amoru zanechal. Vlasto, přejeme Ti hodně zdraví a mnoho úspěchů v další etapě,“ uvedl klub v oficiálním vyjádření.
Sám trenér Bartošek při loučení ocenil atmosféru v týmu i práci lidí kolem klubu: „Přeji všem, kteří odvádí pro Amor Vyškov super práci, ať se nadále daří a vydrží vám ta neskutečná euforie. Sešla se dobrá parta, trénování mne bavilo a užil jsem si to.“
Tým po realizačním týmu Vladimíra Strublíka přebírá nový trenér David Ploc, který přichází ze Slavie Praha.

Autor: Ondřej Zlámal, Amor Vyškov
Autor fotografie: Amor Vyškov
